آموزش و دوره های رایگان برنامه نویسی( طراحی وب و اندروید) سایتاپ سئو

در سایتاپ با آموزش های اندروید،asp.et MVC و همچنین SEO و بهینه سازی وب با همراه باشید.همچنین با اخبار روز در زمینه های امنیت و هک و اخبار روز تکنولوژی را در سایت ما میتوانید بخوانید.


تعرفه های طراحی سایت نمایشگاه مبلمان

سایتاپ سئو

اگر شما هم نمایشگاه مبلمان یا هر نمایشگاه دیگر مربوط به صنعت چوب دارید، شاید باشد در فضای اینترنتی هم برای خود بازاریابی داشته باشید.البته داشتن یک سایت برای نمایشگاه داران صنعت چوب بسیار بسیار موثر و مفید است.به دلایلی که در ادامه ذکر میکنیم.اگر هم شما خود به این مزایا واقف هستید و تصمیمتان را گرفته اید که سایتتان را راه اندازی کنید، میتوانید به آخر این پست بروید و در آنجا تعرفه های طراحی سایت ما را مشاهده کنید.هرچند باز هم توصیه میکنیم درحد نهایتا پنج دقیقه وقت بگذارید و این مزایای داشتن سایت را که در ادامه آمده است را مطالعه کنید.

 

  1. بازاریابی اینترنتی

شما میتواانید با داشتن سایت،بازار خود را گسترش دهید و بتوانید مشتری هایی از سراسر ایران جذب کنید.حتی اگر سالی یک مشتری هم بتوانید جذب کنید ،مطمئن باشید که ضرر نکرده اید.چرا که هزینه راه اندازی سایت توسط تیم ما،به مراتب پایین تر از چیزی هست که فکر میکنید و برای صاحبان مشاغل، صرفه اقتصادی خوبی دارد.

 

  1. معرفی محصولات خود به همراه تصاویر و توضیحات

حتما برایتان پیش آمده که مشتری به شما زنگ میزند و از شما میخواهد که عکس کارهایی که تولید میکنید را برایش در تلگرام بفرستید.بعد از فرستادن عکس در تلگرام نیز باید برایش توضیح دهید که از این کار چه رنگ و چه مدل هایی دارید.حال مثلا اگر در طول روز پنج نفر مشتری این چنینی از شما عکس محصولاتتان را بخواهد، میبینید که چقدر وقتتان در طول روز گرفته میشود.

با داشتن یک سایت میتوانید تصویر محصولاتتان را درون سایتتان قرار دهید و توضیحات لازم را نیز یکبار برای همیشه در زیر هر محصول بنویسید و هر بار که مشتری ها از شما نمونه کار خواستند، به جای فرستادن نمونه کارهایتان از طریق تلگرام، آدرس سایتتان را به مشتری بدهید تا در آن جا همه ی نمونه کارهایتان را ببیند و با خیال راحت یکی را بپسندد و به شما سفارش دهد.

 

  1. همکاری با بازاریابان اینترنتی

داشتن سایت به شما کمک میکند که بتوانبد به آسانی با کسانی که در اینترنت بازاریابی میکنند، همکاری کنید.شما میتوانید با بازاریابان اینترنتی قرار دادی ببندید که آن ها سایت شما را تبلیغ کنند و در عوض به ازای هر مشتری که پیدا کردند، پورسانتی از شما بگیرند که مشارکت دو سر بردی برای هم شما و هم بازاریاب میباشد.چرا که اینطور، مشتری خود به سراغ شما می آید.

 

  1. اعتبار خود را نزد مشتری های جدید بیشتر کنید

داشتن سایت یک پرستیژ و کلاس به شما میدهد.معمولا با داشتن سایت ارزش و اعتبار شرکت ها ،در چشم مشتری بیشتر میشود.به همین دلیل است که معمولا شرکت های نوپا در ابتدای کار برای خود سایت راه اندازی میکنند.

 

 

  1. افزایش استقبال مردم از خرید های اینترنتی

در دهه ی قبل اصلا چیزی به اسم فروشگاه اینترنتی وجود نداشت و در حال حاضر ،رفته رفته اعتماد مردم به فروشگاه های اینترنتی در حال افزایش است.مثلا مبزان فروش سایت دیجی کالا در سال 94 نسبت به 95 رشد چشم گیری داشته است و همینطور ااز سال 95 تا 96 نیز این رشد ادامه دار بوده است که نشان از استقبال مردم به خرید از فروشگاه های اینترنتی دارد.

 

 

ما به همین پنج مزیت داشتن سایت بسنده میکنیم و البته که مزیت های کوچک دیگری نیز دارد ولی این پنجتا جز مهم ترین مزایا به شمار میروند.

 

 

 

تعرفه های طراحی سایت برای نمایشگاه داران صنعت مبلمان

 

پلن استارتاپی

پلن فروشگاهی

پلن دانشجویی

پلن نمایشگاهی

طراحی قالب سفارشی

طراحی قالب سفارشی

طراحی قالب سفارشی

طراحی قالب سفارشی

طراحی نسخه موبایل سایت(ریسپانسیو)

طراحی نسخه موبایل سایت(ریسپانسیو)

طراحی نسخه موبایل سایت(ریسپانسیو)

طراحی نسخه موبایل سایت(ریسپانسیو)

طراحی کنترل پنل اختصاصی

طراحی کنترل پنل اختصاصی

طراحی کنترل پنل اختصاصی

یکسال پشتیبانی رایگان

سئو داخلی سایت

سئو داخلی سایت

یکسال پشتیبانی رایگان

 

سئو خارجی

امکانات فروشگاهی و حسابداری

 

 

امکانات ویژه و درخواستی

یکسال پشتیبانی رایگان

 

 

یکسال پشتیبانی رایگان

 

 

 

از

2200000 تومان

789000 تومان

379000 تومان

و

439000 تومان

99000  تومان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تا مدت محدودی، پلن نمایشگاهی شامل 25 درصد تخفیف و بقیه پلن ها شامل با 15 درصد تخفیف میباشد که از تعرفه های گفته شده در جدول بالا،این درصد ها کسر میشود.

 اگر قصد گذاشتن بودجه زیادی برای طراحی سایت ندارید،پیشنهاد ما همان پلن نمایشگاهی است که برای کسب و کارتان بسیار مناسب نیز میباشد و کارتان را به خوبی راه خواهد انداخت.

پیش نویس: هزینه های طراحی سایت را به عنوان هزینه نبینید،بلکه سرمایه گذاری با قیمتی بسیار ارزان است. 

 

 

 تعرفه های طراحی سایت برای نمایشگاه داران صنعت چوب

 

برای اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید و یا با آی دی ما در تلگرام در ارتباط باشید.

آی دی تلگرام ما : @siteupSeo

شماره تماس: 09217143852

گروه سایتاپ

 

 

دسته بندی
Web-design
طراحی_سایت

برگشت به صفحه اصلی

سایتاپ درباره ما

#به نام یکتا برنامه نویس هستی


تلگرام من

alitaheri_4

بنده علی طاهری دانشجوی رشته نرم افزار و علاقه مند به برنامه نویسی هستم.اولین بار در 14 سالگی با وبلاگ نویسی پا در عرصه وب و سئو گذاشتم.در حال حاضر در برنامه نویسی اندروید با زبان جاوا و تحت وب با asp.net فعالیت دارم.همچنین بسیار علاقه مند به سئو هستم.