آموزش و دوره های رایگان برنامه نویسی( طراحی وب و اندروید) سایتاپ سئو

در سایتاپ با آموزش های اندروید،asp.et MVC و همچنین SEO و بهینه سازی وب با همراه باشید.همچنین با اخبار روز در زمینه های امنیت و هک و اخبار روز تکنولوژی را در سایت ما میتوانید بخوانید.


چگونه هکر شویم؟پیشنیاز های علم هک

سایتاپ سئو

این برای کسانی است که میخواهند هکر شوند.مثل همه ی برنامه نویسانی که در اول راه خود بوده اند!

خیلی از کسانی که قصد هکر شدن را داشته اند،در نهایت برنامه نویس شده اند و دیگر یا نخواسته اند سمت هک بروند و یا قسمتشان نشده و وقت نکرده اند.

حوزه امنیت و شبکه که تازه کار ها فقط با اسم هک آن را میناسند،یکی از زیر شاخه های مهم رشته کامپيوتر و گرايش نرم افزار ميباشد.

امنيت در نرم افزار خيلي مهم است.حال شايد بعضي سازمان ها به آن كم بها دهند و يا بعضي ديگر ارزش و اهميت آن را بدانند.

حال ما دو دسته ی اصلی پيشنيازهايي كه براي هكر شدن مورد نياز است را برايتان نام ميبريم و توضيح ميدهيم.

 

1-شبكه

براي هكر شدن بسيار مهم است كه مفاهيم شبكه را خوب بلد باشيد و ترجيحا دوره هاي network, security+,CEH  را در حد مطلوب رفته باشيد.شبكه بخش بسيار مهمي از پيشنيازهاي هك ميباشد.

البته شبكه دوره هاي بسيار زيادي دارد ولي بسيار ضروري است دوره هاي network  و  CEH  را گذرانده باشید.

 

2-برنامه نویسی

زبان های  برنامه نویسی بسیار مهم و کاربردی در دنیای هک میباشد.زبان های مهم در زمینه عبارتند از:perl, ruby, Java script, python  هستند.البته بقیه زبان ها هم در زمینه هک استفاده هایی دارند  ولی از آنجایی که شما وقت کافی برای یاد گرفتن همه زبان های پرطرفدار و مهم را نداريد،بهتر است از یکی از این زبان ها باز هم از میان اینها،جاوا اسکریپت و پايتون مهم تر هستند را ياد بگيريد.از بين اين دو نيز شايد جاوا اسكريپت گزينه بهتري باشد.چرا كه اگر بخواهيد وارد بازار كار شويد و قصد ادامه مسير هكر شدن را نپيماييد،میتوانید وارد حوضه طراحی سایت شوید.

 

حال اگر بخواهیم به صورت گام به گام بگوییم،اولین کار رفتن به سراغ آموزش  network است.

بعد از یادگیری این مبحث،شما باید به سراغ دوره  CEH  بروید که مخفف عبارت   Certified Ethical Hacker به معنای مدرک هکر قانونمند است.

با یاد گیری این آموزش و دریافت این مدرک،شما در مسیر هک و هکری قرار خواهید گرفت و از این نقطه به بعد هر چه یاد بگیرید،بر تخصص خود افزوده اید و خود را در این زمینه،یعنی زمینه هک و امنیت حرفه ای تر خواهید شد.

 

زبان های برنامه نویسی هم در هک تاثیر بسزایی دارند ولی از واجبات نیست.یعنی اگر شما برنامه نویسی هم بلد نباشید میتوانید هکر باشید ولی اگر برنامه نویسی بلد باشید،میتوانید از حفره های موجود در سایت ها و نرم افزار ها هم برای هک استفاده کنید.

 

مطالب پیشنهادی:

آموزش  html , css از صفر به صورت کد و تصویر -رایگان

مقایسه اجمالی قدرت  asp  و  php

سئو چیست؟

 

 

دسته بندی
network
برای-هگر-شدن-چه-چیز-هایی-باید-بلد-باشیم پیشنیاز-های-علم-هک امنیت-و-شبکه هکری-را-از-کجا-شروع-کنیم برای-هکر-شدن-چه-پیشنیاز-هایی-باید-بلد-باشیم برای-هکر-شدن-چه-دوره-هایی-باید-گذراند دوره-های-هکر-شدن-چه-چیز-هایی-هستند معرفی-دوره-های-هک

برگشت به صفحه اصلی

سایتاپ درباره ما

#به نام یکتا برنامه نویس هستی


تلگرام من

alitaheri_4

بنده علی طاهری دانشجوی رشته نرم افزار و علاقه مند به برنامه نویسی هستم.اولین بار در 14 سالگی با وبلاگ نویسی پا در عرصه وب و سئو گذاشتم.در حال حاضر در برنامه نویسی اندروید با زبان جاوا و تحت وب با asp.net فعالیت دارم.همچنین بسیار علاقه مند به سئو هستم.