آموزش و دوره های رایگان برنامه نویسی( طراحی وب و اندروید) سایتاپ سئو

در سایتاپ با آموزش های اندروید،asp.et MVC و همچنین SEO و بهینه سازی وب با همراه باشید.همچنین با اخبار روز در زمینه های امنیت و هک و اخبار روز تکنولوژی را در سایت ما میتوانید بخوانید.


تعرفه های تولید محتوا ارزان

سایتاپ سئو

تولید محتوا اینترنتی

تولید محتوا در سئو از نظر بازاریابان اینترنتی و سئو کاران،پادشاه نامیده میشود! خیلی از سایت هایی که میخواهند در کمترین زمان ممکن بازدید زیادی به دست آورند،نویسنده استخدام میکنند یا با نویسندگان اینترنتی به صورت قراردادی کار میکنند.ما نیز این خدمات را به وب مستران و ادمین های سایت ها ارائه کرده این.در زیر تعرفه های تولید محتوا را میتونید مشاهده کنید.ناگفته نماند که محتوای تولید شده را به بهترین شکل و به خحو احسن سئو و بهینه کرده و سپس تحویل طرف قرار داد میدهیم.

نکات سئو رعایت شده در تولید محتوا

  1. هر پست برای سئو بودن باید حداقل 300 کلمه داشته باشد که این مهم در پست های تولیدی تیم ما برای شما رعایت میشود و معمولا حدود 350 کلمه در هر پست برای شما استفاده میکنیم.
  2. تمام پست توسط نویسندگان و کارشناسان سئوی تیم ما انجام و تایپ میشود و به هیچ وجه چیزی کپی نخواهد شد.
  3. در پاراگراف اول پست ها،از کلمات کلیدی و کلید واژه های مرتبط با سایت شما استفاده خواهد شد تا ارزش سئو پست افزایش یابد.
  4. در پست ها از تصاویر مرتبط با موضوع پست استفاده خواهد شد.
  5. در طول پست،از کلمات کلیدی به صورت بولد شده جهت افزایش سئو استفاده خواهد شد.
  6. در هر پاراگراف یک کلمه را به سایت شما لینک خواهیم کرد تا در صورت کپی کردن پست هایتان توسط سایت های رقیب، سایت شما بک لینک رایگان از سایت رقیب دریافت کند.
  7. در پایان هر پست چند لینک پیشنهادی از دیگر صفحات سایت شما گذاشته خواهد شد تا کاربر درسایت شما بچرخد و از هر بازدید کننده،حداکثر بازدید را بگیرید.
  8. پست ها سر ساعت و به طور منظم ارسال خواهد شد.مثلا هر روز راس ساعت شش عصر
  9. استفاده از تگ های h2 و h3 در پست ها
  10. و نکات سئو ریز دیگر...

 

 

تعرفه های تولید محتوا

همانطور که در زیر مشاهده میکنید،نرخ تولید محتوای ما نسبت به رقبا حدود پانزده درصد کمتر است.البته این هزینه ها به عنوان سرمایه باید دیده شوند .چرا که اگر کسب و کار اینترنتی دارید،در کوتاه مدت نتیجه خواهید گرفت و کسب و کار و تجارت اینترنتی تان رونق خواهد گرفت ولی اگر سایت شما جنبه تفریحی دارد و هدفتان از داشتن سایت کسب درآمد نیست و یا  قصد درآمدزایی از بلاگتان را ندارید،لزومی ندارد که هزینه کنید.

 

 

 

تعرفه های تولید محتوا

سئو بودن پست تولید عکس های مرتبط با پست بررسی سئو سایت قیمت هر پست قیمت ماهانه
ده عدد پست در ماه دارد دارد ندارد 4600 46000
پانزده عدد پست در ماه دارد دارد ندارد 4500 67000
سی عدد پست در ماه دارد دارد دارد 4250 127000
شصت عدد پست در ماه دارد دارد دارد 3900 234000

 

 

شماره تماس 09217143852

آی دی تلگرام @SiteupSeo

برای تولید محتوا در کانال های تلگرام،فیسبوک،اینستاگرام و دیگر شبکه های مجازی در تلگرام پیام دهید..به زودی تعرفه های تولید محتوا در تلگرام و ایسنتا نیز در سایت گذاشته خواهد شد.

برای مشاوره رایگان به آی دی تلگرام گفته شده پیام دهید.

دسته بندی
Produce-content
نرخ قیمت های تولید محتوا بهینه شده تعرفه های تولید محتوا برای مدیران سایت ها تولید محتوا سئو شده ارزان برای سایت های نو پا تولید محتوا بهینه شده برای استارتاپ ها تولید محتوا با قیمت پایین تولید محتوا سعو شده مخصوص مدیران سایت ها

برگشت به صفحه اصلی

سایتاپ درباره ما

#به نام یکتا برنامه نویس هستی


تلگرام من

alitaheri_4

بنده علی طاهری دانشجوی رشته نرم افزار و علاقه مند به برنامه نویسی هستم.اولین بار در 14 سالگی با وبلاگ نویسی پا در عرصه وب و سئو گذاشتم.در حال حاضر در برنامه نویسی اندروید با زبان جاوا و تحت وب با asp.net فعالیت دارم.همچنین بسیار علاقه مند به سئو هستم.