آموزش و دوره های رایگان برنامه نویسی( طراحی وب و اندروید) سایتاپ سئو

در سایتاپ با آموزش های اندروید،asp.et MVC و همچنین SEO و بهینه سازی وب با همراه باشید.همچنین با اخبار روز در زمینه های امنیت و هک و اخبار روز تکنولوژی را در سایت ما میتوانید بخوانید.


سئو و بهینه سازی محتوا

سایتاپ سئو
چطور
مطالب و پست های سئو
شده تولید کنیم؟
شاید حدود هفتاد هشتاد درصد سئو یک
سایت
به تولید محتوا آن سایت مربوط باشد.اما چگونه سئو محتوایمان را ارتقا دهیم؟چه کنیم که پست هایمان سئو ی بالایی کسب کند و در رقابت با سایت های رقیب،مطالب ما ارزش بیشتری داشته باشد و در صفحه اول گوگل قرار داشته باشیم.
برای رسیدن  به این مهم میبایست نکات زیر را به نحو عالی بر روی پست ها و مطالبمان هنگام انتشار در سایت یا وبلاگمان، پیاده کرد.
 
  1. طول و تعداد کلمات هر پست نباید کمتر از 300 عدد باشد.

حتی الامکان از گذاشتن پست های کوتاه و با تعداد کلمات کم خود داری کنید.چرا که با پست بلند علاوه بر اینکه کاربر را مدت زمان بیشتری در سایت خود نگه میدارید،باعث میشود تا پستتان کامل تر باشد و کاربر را به جوابی که میخواهد برسانید.  
 

2.  پاراگراف بندی کنید.
سعی کنید پستتان را پاراگراف بندی کنید که هم خوانایی بیشتر شود و هم منظم و مرتب تر دیده شود.

 
3.   در بین پاراگراف هایتان از تصاویر مرتبط و بهینه شده استفاده کنید.
وجود تصاویر باعث بیشتر شدن درک مطلب برای کاربر میشود که برای
سئو
نکته قابل توجهی است.
 
      4.    تصاویر برای بهینه بودن میبایست حتی الامکان کم حجم باشند تا سرعت بارگذاری سایت زیاد نشود.
      بالا بودن حجم عکس ها سرعت بالا آمدن سایت شما را افزایش میدهد که پایین بودن سرعت لودینگ سایت خود یک معیار مهم برای سئو است.
 
     5. استفاده از alt   و title برای تصاویر
تصاویر میبایست دارای title(عنوان ) و همینطور  alt (برای زمانی به کار میرود که عکس لود نمیشود و متن alt  در این هنگام نمایش داده میشود تا کاربر بداند عکس در چه رابطه ای بوده است.) باشند.
 
     6. در گذاشتن عکس در پست ها زیاده روی نکنید.
حدود دو تا چهار عکس میتواند برای یک پست منطقی باشد.البته سعی کنید از همان دو یا سه عکس استفاده کنید مگر اینکه پستتان نیاز به عکس ههای بیشتری داشته باشد.مانند آموزش های تصویری.

سئو و بهینه سازی مطالب       
7.   در ابتدای پستتان از کلمات کلیدی مرتبط با آن پست استفاده کنید.
کلا سعی کنید در پستتان از کلمات کلیدی مرتبط با همان پست استفاده کنید ولی در ابتدای پست کمی بیشتر استفاده کننید.البته زیاده روی هم نکنید.نباید تعداد کلمات کلیدی شما در پستتان بیشتر بیست درصد کل پستتان باشد.
 
8.   به هیچ وجه من الوجوه کپی نکنید!
شاید این مورد باید در مورد اول گفته میشد ولی با فرض اینکه شما اهل کپی کردن نیستید نمیخواستم این مورد را جز گزینه ها قرار بدهم ولی گفتنش بهتر از نگفتنش است.با کپی کردن متنی از سایت دیگر،گوگل به راحتی هر چه تمام تر متوجه این امر میشود و گوگل کپی کنندگان را دوست ندارد!  باز هم تاکید میکنم اگر پستی تولید نکنید سئو سایت شما افت نمیکند ولی با کپی کردن به شدت افت میکند و سایت شما جریمه خواهد شد.
 
 
 
ادامه نکات در پست های آتی گفته خواهد شد.مطالب پیشنهادی:
سئو یا بهینه کردن سایت یا وبلاگ چیست؟
asp قوی تر است با  php?
معرفی زبان های برنامه نویسی برای تازه کارهایی که قصد شروع یادگیری برنامه نویسی دارند. 
 
دسته بندی
seo
چگونه-محتوا-سئو-شده-تولید-کنیم نکات-مهم-برای-بهینه-کردن-محتوا نکات-مهم-برای-سئو-کردن-تصاویر چگونه-با-سایت-خود-را-به-صفحه-اول-گوگل-بیاوریم بهینه-کردن-سایت-در-گوگل نکاتی-برای-تولید-محتوا-سئو-شده آموزش-سئو-کردن-مطالب

برگشت به صفحه اصلی

سایتاپ درباره ما

#به نام یکتا برنامه نویس هستی


تلگرام من

alitaheri_4

بنده علی طاهری دانشجوی رشته نرم افزار و علاقه مند به برنامه نویسی هستم.اولین بار در 14 سالگی با وبلاگ نویسی پا در عرصه وب و سئو گذاشتم.در حال حاضر در برنامه نویسی اندروید با زبان جاوا و تحت وب با asp.net فعالیت دارم.همچنین بسیار علاقه مند به سئو هستم.