آموزش و دوره های رایگان برنامه نویسی( طراحی وب و اندروید) سایتاپ سئو

در سایتاپ با آموزش های اندروید،asp.et MVC و همچنین SEO و بهینه سازی وب با همراه باشید.همچنین با اخبار روز در زمینه های امنیت و هک و اخبار روز تکنولوژی را در سایت ما میتوانید بخوانید.


تولید محتوا برای مدیران سایت ها

سایتاپ سئو

افزایش سئو و بازید سایت

این سوال در فکر و ذهن همه ی مدیران و صاحبان سایت ها هست که چگونه بازدید سایتمان را بیشتر کنیم؟آیا فقط باید سئو کنیم؟فقط نکات و الگوریتم های سئو را یاد بگیریم و آن ها را پیاده سازی كنیم تا رتبه سایتمان بالا رود و بازدید کنندگان سایتمان بیشتر شود؟

خوب جواب این بله است ولی نه آنطور که شما فکر میکنید!

 

احتمالا شما فکر میکنید که هر چه تعداد بک لینک های سایتتان بیشتر باشد،سرعت لود شدن سایتتان کمتر باشد و کارهایی از این قبیل را به جدیت انجام دهید،سئو سایت شما بالا خواهد رفت و بازدید کننده های بسیاری هم  از گوگل و دیگر موتور های جست و جو گر دریافت خواهید کرد؟باید بگوییم که جواب این سوال هم بله است!

ولی نکته چیز دیگری است...نکته این است که این کار ها چند درصد روی بالا رفتن سئو سایت تاثیر دارند؟

شاید برایتان جالب باشد ولی باید خدمتتان بگوییم که این کار ها شاید نهایتا بیست تا سی درصد روی سئو سایتتان تاثیر داشته باشد!

و اما هفتاد هشتاد درصد مابقی به چه چیزی بستگی دارد؟

جواب این سوال چیزی نیست که "تولید محتوا".

 

تولید محتوا

اساسا کاربر برای دریافت نیاز خود که اکثرا صورت متن است به سایت ها می آیند.یعنی سوالی در ذهن خود دارند و برای پیدا کردن راهکار و جواب سوال خود در گوگل سرچ میکنند.حال شما فکر کنید که تمام نکات سئو را رعایت کرده اید و این نظر کامل هستید ولی محتوایی که بتواند نیاز کاربر را برطرف کند ندارید!به نظرتان گوگل به سایت شما بازدید کننده میفرستد؟؟؟خوب مسلما خیر.

پس تولید محتوا بهینه شده و سئو شده تاثیر فوق العاده بالایی در جذب بازدید کننده دارد و دیگر نکات سئو مکمل تولید محتوا هستند.
 

 

البته این را هم باید بدانید که کپی کردن نه تنها تاثیری در افزایش سئو ندارد،بلکه باعث جریمه شدن و کاهش رتبه سایتتان نیز میشود.

در رابطه با تولید محتوا نیز نکات بسیاری نیز وجود دارد که باعث سئو شدن و گرفتن امتیاز بیشتر میشود که باید همه آن نکات جهت هر چه بهینه تر شدن پست،روی پستتان اعمال شود.البته که تولید محتوا به خودی خود بسیار در سئو سایت شما موثر است ولی با بهینه و سئو کردن خود محتوا،پست شما ارزش و امتیاز بیشتری پیش گوگل نسبت به سایت های رقیب و مشابه شما خواهد گرفت.البته ما در سایت آموزش تولید محتوا سئو شده را گذاشته ایم تا بتوانید با رعایت این نکات گفته شده،مطالب با کیفیت تری تولید نمایید.

برای خواندن نکات تولید محتوا بهینه شده، اینجا کلیک کنید.

 

حال اگر شما به عنوان یه مدیر سایت وقت و دانش کافی برای تولید محتوا بهینه شده را ندارید،میتوانید با تیم سایتاپ همکاری کنید تا ما برای شما این کار را انجام دهیم و طبق درخواست شما به صورت حداقل ،روزانه یک پست،به مدت یه ماه با قیمتی کمتر نسبت به رقبا و با دانشی به روز و همچنین آموزش نکات سئو در رابطه با سئو کردن پست ها به شما،این امر را بر عهده بگیریم.

شماره تماس و نرخ قیمت های تولید محتوا ،به زودی در این پست قرار میگیرد.

نرخ قیمت های تولید محتوا سایتاپ

دسته بندی
Produce-content
نرخ-قیمت-های-تولید-محتوا-ارزان-قیمت تولید-محتوا-بهینه-با-قیمتی-ارزان تولید-محتوا-با-کیفیت-و-ارزان-برای-صاحبان-کسب-و-کار-های-اینترنتی تخفیف-ویژه-تولید-محتوا-برای-کسب-و-کار-های-نو-پا اهمیت-تولید-محتوا-در-سئو تولید-محتوا-در-سعو-چقدر-تاثیر-دارد

برگشت به صفحه اصلی

سایتاپ درباره ما

#به نام یکتا برنامه نویس هستی


تلگرام من

alitaheri_4

بنده علی طاهری دانشجوی رشته نرم افزار و علاقه مند به برنامه نویسی هستم.اولین بار در 14 سالگی با وبلاگ نویسی پا در عرصه وب و سئو گذاشتم.در حال حاضر در برنامه نویسی اندروید با زبان جاوا و تحت وب با asp.net فعالیت دارم.همچنین بسیار علاقه مند به سئو هستم.